Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenia] Wykonuję Sygny


ZAHON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wykonuję sygny na zamówieni

 

 

Kiedy chcesz abym zrobił ci sygne podaj takie informacje:

-Tematyka:

-Kolorystyka:

-Napis:

-Rozmiar:

-Inne

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Opublikowano

Ok zobaczymy co potrafisz ;)

 

Tematyka: Muzyka klubowa.

Kolorystyka: Dowolna może być dosyć ciemna ;)

Napis: Mój nick czyli Night Hunter.

Rozmiar: Forumowe.

Inne: ----

 

Jakoś cię wynagrodzę ;)

Me gusta.

Opublikowano

także Cię wykożystam ;)

 

 

-Tematyka: Wojna, żołnierz, etc.

-Kolorystyka: ciemne, bądź jeśli będą nie pasować to może być jakiś desert albo forest

-Napis: Lenart

-Rozmiar: Forumowe

-Inne : kolory najlepiej sam dobierz ;)

Opublikowano

Hmmm... ja aktualnie sygny nie mam więc...

 

Tematyka: "Code Geass" a konkretnie postać CC

Kolorystyka: sam dobierz... tylko żeby nie była oczojebna

Napis: DraXu (podpisze się gdzieś w rogu bo tak na "sucho" podpis pod sygną mi się nie podoba :D)

Rozmiar: 500x200

Inne: brak ramki

 

Za prace będzie + przez 4 dni i 5* ;3

Opublikowano

Tematyka: Wrestling

-Kolorystyka: coś takiego jak mam teraz

-Napis: Mizz

-Rozmiar: Forumowe

-Inne: GL

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

-Tematyka:Eminem

-Kolorystyka:Jakis fajny

-Napis:Jaro1279

-Rozmiar:forumowe

-Inne:;f

Opublikowano

Tematyka:Enrique Iglesias/eminem lub lil wayne

Kolorystyka:czerwień, żółc, pomarańcz.

Napis:Zavv lub

Rozmiary:regulaminowa

inne:dam ci + lub - co tam zbierasz :D

Opublikowano

Pokaż co potrafisz ;)

 

Rozmiary 400x150

 

Napis : StickMan

 

Kolorystyka: sam nie dobiore, musi pasować, możesz dać kilka versji.

 

 

 

Tematyka: Jelcz M11, Jelcz 120MM/2 albo Jelcz 120M.

 

Inne: Sygna spokojna, nie chaotyczna.

Opublikowano

-Tematyka: Ślask Wrocław <drużyna piłkarska>

-Kolorystyka: taka jak ma herb czyli BIAŁO zielono czerwona lub jaki wolisz

-Napis: Ave Silensia

-Rozmiar: regulaminowe

-Inne: prosze o ładną prace dam 5 i + za fajną sygne

Poprzez nienawiść zyskuję siłę;

Poprzez siłę zyskuje potęgę;

Poprzez potęgę osiągam zwycięstwo.

Opublikowano

spoko moja mi się podoba, ale gdybyś mógł dać inny napis to bym się bardzo cieszył ;)

Opublikowano

Jak wszyscy To Wszyscy :D

 

-Tematyka: Taniec Hip-Hop

-Kolorystyka:Dowolna

-Napis:Mój nick bądź Let's Dance

-Rozmiar:Forumowe

-Inne:-------

OndteAw.png


Opublikowano

-Tematyka: Megan Fox

-Kolorystyka: Dowolna

-Napis: OpanujSzok

-Rozmiar: 150 x 500

-Inne: Moze jakas niespodzianka? xD

Opublikowano

Jeszcze raz poproszę,

 

-Tematyka: Motoryzacja, Muzyka.

-Kolorystyka: Twój gust

-Napis: Ventos

-Rozmiar: 400 x 150

 

Z góry dzięki.

g0Tef.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...